Založ si blog

Byvala laska

Moja najlepšia kámoška chodila s Liamom. Boli sme na obede a rozprávala mi o ich vzťahu. Kecala a ja som počúvala. Boli takí zlatí. On bol taký zlatý. Nič v zlom, ale tak Alex je skvelá kámoška ,ale závidím jej Liama. Ja som ho chcela skôr a už sme sa aj začali stretávať a podobne, ale tak potom mi zomrel otec a ja som sa uzavrela do seba. Liam mi chodil klopať na dvere posielal odkazy, spamoval facebook ,ale ja som mu neodpovedala. Vtedy som nechcela byť s nikým v kontakte a on sa zatiaľ prihlásil do superstar, kde utvoril skupinu aj s nejakými 4 chalanmi. Išla som mu zagratulovať a spoznala som jeho novú priateľku Alex. Chodíme spolu vonku pomáhame si a nakupujeme. Sú spolu už asi tak rok a z jej rozprávania mi je jasné, že sú nerozdielny párik. Na jednej strane som rada a prajem im to, ale na druhej strane by som najradšej skočila pod vlak, lebo on mal byť môj! Počúvala som Alex a pri tom rozmýšľala, aké by to bolo. Liam a ja iba sami a no… Usmiala som sa.
,,Musím už ísť, zbytok mi povieš zajtra.“ Ospravedlnila som sa a odišla domov. Mamka je dnes preč a tak som sama doma. Pôvodne som chcela ísť na nejakú oslavu, ale nemám chuť.
-Ako sa máš?- Napísal mi Liam na fb. „Dobre a čo ty?“ Odpísala som. -Bola si dnes s Alex?- Napísal mi a ja som jemne nechápala. -Prečo? A áno bola som s ňou.- Ja. -Ja iba tak.- Liam -Liam poznám ťa dosť dlho čo sa deje? Poď ku mne, mama nie je doma dáme si čaj a povieš mi čo ťa trápi.- Ja. -Nie máš dosť problémov a ešte furt sa trápiš kvôli Robovi.- narážal na môj nepovedený vzťah ktorý skončil pred týždňom. -Nie to je už v pohode príď a porozprávame sa!!- Ja. -Tak dobre už som na ceste.- Potom čo som si to prečítala som si trocha poupratovala izbu a prezliekla sa do domáceho oblečenia.
,,Ahoj.“ Povedal keď som mu otvorila dvere.
„Ahoj pod ďalej.“ Vošiel dnu a objali sme sa.
„Ďakujem.“ Pomaly sa odo mňa odtiahol a ja som šla do kuchyne.
,,Tak mám problém s Alex. Práve zistila to že sme boli spolu teda, že sme niečo riešili a podobne. Ja som jej to nepovedal a ty tiež nie. Dozvedela sa to od nejakej kamarátky a teraz sa chce rozísť.“ Vysvetľoval Liam.
„To bude v poriadku.“ Sadli sme si na gauč.
„Chceš vedieť prečo sa so mnou Robo rozišiel?“ Nič som mu o tom ešte nepovedala.
„Jasné, čo sa stalo?“ Vyzvedal.
„Neviem ako, ale on o nás dvoch vedel, pretože našiel nejakú foto z minulosti a no potom som niečo povedala, keď som bola opitá. No a on sa naštval.“ Vysvetľovala som.
„A čo si povedala?“ Položil pre neho dobrú otázku ale tak bála som sa čo povie na odpoveď. „Že ľutujem ten okamih, keď som s tebou aj so z bitkom sveta prestala komunikovať.“ Pohľad mi zišiel na zem.
„To myslíš vážne? A prečo si to teda urobila?“ Opýtal sa.
„Nemala som chuť byť s niekým a aj keď som ťa mala veľmi rada, tak som nechcela si vtedy nikoho k sebe pripustiť. No a teraz je neskoro.“ Stiekla mi slza po líci.
„Nikdy nie je neskoro.“ Keď dopovedal, začal ma bozkávať a ja som sa nechala. Pomaly prešiel na mňa a ja som si ľahla na gauč. Bozkávali sme sa a ja som mu ruky zaplietla do vlasov. On sa jednou rukou podopieral a druhú mal na mojom krku. Po dvoch rokoch čo sme sa spoznali, sme si konečne povedali prakticky, že sa máme radi. On si stiahol mikinu a ja som sa na neho usmiala. Potom som si dala dole staré rozťahané tričko.
,,Ešte furt tam sú naše mená?“ Opýtal sa, lebo raz sme sa nudili a napísali na neho naše mená. ,,Jasné ,že sú.“ Usmiala som sa. Potom si dal dole lacné tričko aj on a ďalej ma bozkával. Za ten čas čo sme neboli spolu som aj zabudla ako dobre sa bozkáva. Jeho plné pery sa dotikali mojich a ja som sa neovládla a zahryzla mu do nich. On to zopakoval a ja som vedela, že to má rád. Ja som si to naplno užívala a tak som to nechala. Bolo medzi nami toľko túžby a napätia. Pozrel sa na mňa a naše pohľady sa na chvíľu stretli. Potom sme sa zasa začali bozkávať a tak mi rozopol podprsenku. Ústami pomaly z pier zišiel na krk a odtiaľ na bradavky. Sal ich, hrýzol, neviem čo všetko, ale bolo to skvelé, užívala som si to. Zasa sme sa začali bozkávať a ja som mu rozopla opasok. On mne rovno vyzliekol rifle. Ja som sa pretočila na vrch a stiahla mu rifle aj s boxerkami. Mal ho väčšieho než v mojich predstavách, ale to bolo len plusové. Vzala som si jeho juniora do úst a začala som mu robiť dobre. Po nejakej chvíli som pridala ruku a on sa spravil. Prehltla som to a vyšla som hore. Zasa sme sa bozkávali a on ma presunul na dol. Nemal rád, keď niekto bol hore. Neviem odkiaľ to mám, ale viem, že je to tak. Rukou mi vošiel pod nohavičky.
,,Takže ty takto hej?“ lišiacky sa usmial, lebo som už bola celá vlhká. Liam potom do mňa vložil hneď tri prsty. Zastonala som od blaženosti, bolo to niečo úžasné. Zrýchľoval a ja som sa tomu naplno poddala, tak zišiel dole a pokračoval jazykom. Krúžil zrýchľoval a spomaľoval. Chlapec vedel čo robí. Určite nebol žiadne neviniatko. Prirážal a ja som vyvrcholila. Bol to najlepší orgazmus za celý môj život. Vzdychala som a Liam pomaly zo mňa vyšiel. Potom ma pobozkal a jemne do mňa vložil jeho juniora. Ja som ho obchytila nohami a on začal prirážať. Najprv bol jemný, ale potom začal byť divoký a rýchli, čo sa mi páčilo. Stonala som jeho meno od úplnej spokojnosti. Mala som neskutočnú chuť s ním ostať do konca môjho života.
,,Leni, milujem ťa.“ Povedal pri tom ako prirážal.
,,Aj ja teba.“ Pobozkal ma, ale neprestával s prirážkami. Po nejakej chvíli som sa urobila naraz s ním. On si ľahol na mňa zadychčane. Jeho váha nebola pre mňa problém. Bol ešte stále vo mne. Ja som sa posunula a on si ľahol vedľa mňa. Keď ho so mňa vytiahol tak na stehno mi vytiekla tekutina.
,,Téééda, ale riadne si označkoval.“ Robila som si srandu, lebo toho do mňa vypustil dosť.
,,Ja viem, značím si ťa na celý život. Od teraz si len moja.“ Povedal a pobozkal ma.
,,Jasné, ale čo Alex?“ Opýtala som sa znepokojene.
,,Tak s ňou sa porozprávam a vyriešim to. Teraz, keď viem, že aj ty mňa ľúbiš ťa už nepustím len tak.“ Povedal a ja som sa usmiala. Naďalej sme tam ležali nahý na gauči a ja som zapla telku. Pozreli sme si romantický film a príkrili sa dekou. Liam tam prespal a ráno sme sa šli porozprávať s Alex.

Bezdomovec

15.10.2013

Do goliera snehobielej košele si streknem Gucciho a pery, na odporúčanie Kate Moss, zvláčnim rúžom Rimmel. Vezmem dáždnik a vyrazím do uplakaného januára.Pane Bože, bezdomovec na zastávke! viac »

Ti chlapi

29.08.2013

Keď prišiel krčmár pred ôsmou otvoriť, už stáli pred dverami. Nemusel sa ich ani pýtať, zakaždým to bolo rovnaké. Silný turek s dvoma cukrami a deci rumu. Za desať minút boli vybavení. viac »

Vnutorna krasa

26.08.2013

Cely zivot s tym bojujem ... s vlastnou (ne)krasou. Ako mala som bola chutnucke dieta, s krasnymi ciernymi kuceravymi vlasmi. Nastala era hroznych kratkych vlasov (mam ich velmi ale velmi huste, cize helma viac »

reality , stavby , domy , panelaky , budovy

Slováci sa pre bývanie zadlžujú. Chýbajú nájomné byty

18.07.2018 12:00

Na Slovensku akútne chýbajú nájomné byty. Podiel nájomných bytov v Rakúsku tvorí až 42 percent z celého bytového fondu, na Slovensku je to len 6 percent.

Peniaze, libra, dolár, euro, jen

Z obchodnej dohody s Japonskom budú profitovať aj Slováci

18.07.2018 11:58

Podpísanie dohody JEFTA o hospodárskom partnerstve medzi Európskou úniou a Japonskom prinesie rast vzájomného obchodu.

obchod, Lidl, predavačka, supermarket, hypermarket

Inflácia v eurozóne dosiahla dve percentá

18.07.2018 11:44

Tempo rastu inflácie v eurozóne sa v júni zrýchlilo na 2 % z 1,9 % v máji. Vyplýva to zo spresnených údajov európskeho štatistického úradu Eurostat.

Robert Fico

Najbohatšou stranou bol vlani Smer, nasledujú tri opozičné strany

18.07.2018 11:23

Suverénne najbohatšou politickou stranou bol k 31. decembru 2017 Smer. Aktíva vládnej strany dosahovali k tomuto dňu výšku 12,6 milióna eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 21289x
Priemerná čítanosť článkov: 1419x

Autor blogu

Kategórie